Oyun Kategorileri

Ameliyat logo
Ameliyat
10

Kurbağa Ameliyatı

Kurbağa Ameliyatı oyunu 1190 kez oynandı. Oyun için oyuncuların değerlendirmesi 2 puan. Oyun Kategorileri Ameliyat

Kurbağa Ameliyatı Kurbağa Ameliyatı ; Kurbağaya ameliyat yaparak içindeki yabancı cisimleri çıkartın. Kurbağayı tedavi ederek onu iyileştirmelisiniz. Güzel bir ameliyat ile kurbağayı tedavi edin. Türkiyenin Ameliyat Oyunları sitesi sizlere Ameliyat Oyunu , Ameliyat Oyun içeriği sunuyor.

Oyun Oyna

Kurbağa Ameliyatı Oyun Yorumları ( Yorum Ekle )

Oyun için yorum eklenmemiş.

Oyun Etiketleri ( Etiket Ekle )

Benzer Oyunlar

Sağ Ayak ameliyatı Sağ Ayak ameliyatı Sağ ayağı eklem yerinden kırılan hastanın ayaklarını ameliyat etmeniz gerekiyor. Eklemlerde oluşan zedelenmeyi bulun ve buna uygun bir ameliyat yapın. Hastanın tedavinize ihtiyacı var. Türkiyenin Ameliyat Oyunları sitesi sizlere Ameliyat Oyunu , Ameliyat Oyun içeriği sunuyor.

Kurbağa Ameliyatı Kurbağa Ameliyatı Kurbağaya ameliyat yaparak içindeki yabancı cisimleri çıkartın. Kurbağayı tedavi ederek onu iyileştirmelisiniz. Güzel bir ameliyat ile kurbağayı tedavi edin. Türkiyenin Ameliyat Oyunları sitesi sizlere Ameliyat Oyunu , Ameliyat Oyun içeriği sunuyor.

Kol Ameliyatı Kol Ameliyatı Kolu incinen hastayı ameliyat ederek iyileştirmeniz gerekiyor. Hastanın kolu çok ağrıyor onu tedavi edin ve iyileştirin. Mouse ile ameliyatı yapabileceksiniz. Türkiyenin Ameliyat Oyunları sitesi sizlere Ameliyat Oyunu , Ameliyat Oyun içeriği sunuyor.

Dirsek Ameliyatı Dirsek Ameliyatı Kolu kırılan adamın kolunu ameliyat ederek onu sağlığına kavuşturmanız gerekiyor. Operate butonuna tklayarak kol ameliyatı oyununa giriş yapmanız mümkün. Ardından Mouse ile kol ameliyatı yapın ve hastanızı sağlığına kavuşturun. Türkiyenin Ameliyat Oyunları sitesi sizlere Ameliyat Oyunu , Ameliyat Oyun içeriği sunuyor.

Bacak Ameliyatı Bacak Ameliyatı Spor yaparken bacağı burkulan genci tedavi etmeniz gerekiyor. Gencin ayağı çok acıyor. X Ray cihazı ile bacakta olan incilmeleri bulun ve tedavi edin. Yön tuşları ile cihazı kullanabilirsin. Türkiyenin Ameliyat Oyunları sitesi sizlere Ameliyat Oyunu , Ameliyat Oyun içeriği sunuyor.

Ayak Ameliyatı Ayak Ameliyatı Maçta ayağı kırılan futbolcuyu tedavi etmeniz gerekiyor. Futbolcunun kırık olan yerini bulun ve ameliyat ederek onu iyileştirin. Mouse ile ameliyatı yapabilirsiniz. Türkiyenin Ameliyat Oyunları sitesi sizlere Ameliyat Oyunu , Ameliyat Oyun içeriği sunuyor.